COACHING JĘZYKOWY

Coaching językowy jest dla osob ktore maja doświadczenie w nauce języka hiszpańskiego i nie osiągnęły zamierzonego celu, czują że stoją w miejscu i potrzebują czegoś więcej niż zwykłego kurs językowego. Jeżeli czujesz że jesteś w tej grupie osób to zapraszam cię do współpracy.

NEUROLANGUAGE COACHING®

To innowacyjny i skuteczny system, dzięki któremu nauczysz się języka hiszpańskiego w sposób naturalny i trwały. To połączenie nauki (neurobiologii) i motywacji (coachingu) co w rezultacie daje nam przyspieszone efekty.

KIM JEST COACH JĘZYKOWY?

To osoba, która jest świadoma jak ważne są detale procesu nauczania. Stosuje techniki coachingowe z wykorzystaniem osiągnięć neurodydaktyki aby mózg poprzez nowe połączenia neuronalne przyswajał wiedzę szybciej i trwalej, bazuje na zdobytej już wiedzy, obserwuje i daje feedback aby wspólnie określać kolejne etapy nauki. Sesje mogą być indywidualne lub grupowe (o ile członkowie grupy mają ten sam cel i poziom języka hiszpańskiego).

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ?

Na sesji wstępnej dokonam oceny Twojego poziomu językowego aby określić od czego zaczynamy. Ustalimy proces nauki, który najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom i potrzebom. Przeanalizujemy motywację, która skłoniła Cię do nauki oraz cele, które chcesz osiągnąć. Sprecyzujemy wspólnie plan działania dostosowany do twoich możliwości czasowych Będziemy obserwować postępy i modyfikować jeżeli zajdzie taka potrzeba.

przeczytaj

co da ci praca ze mną?

ODBLOKUJESZ SWÓJ UMYSŁ

Nauka hiszpańskiego stanie się przyjemnym procesem zintegrowanym z Twoim codziennym życiem.

Przełamiesz barierę językową

i zaczniesz komunikować się w języku hiszpańskim.

Określisz swój cel i plan działania

dzięki któremu nauka będzie systematyczna i zgodna z twoim harmonogramem.

Odkryjesz wewnętrzną motywację

co sprawi że nauka stanie się przyjemnością.

masz pytania, wątpliwości

napisz do MNIE

    Wprowadź prawidłowy wynik: 4 x 3

    * Przed wysłanieniem wiadomości, zapoznaj się z Polityką Prywatności.