lektorKI

Pasjonatki języka hiszpańskiego.

EWELINA

Mam na imię Ewelina i uczę języka hiszpańskiego od ponad 10 lat. Pracowałam jako tłumacz, jednak najbardziej lubię uczyć. Specjalizuję się w dorosłych i młodzieży. Przez wiele lat prowadziłam zajęcia stacjonarne w firmach i szkołach językowych a obecnie są to wyłącznie kursy online. Posiadam tytuł magistra filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz z przygotowaniem dydaktycznym do pracy jako nauczyciel. Jestem także egzaminatorem DELE i certyfikowanym coachem językowym.
Zależy mi, aby nasza szkoła była jak najbardziej skuteczna w osiąganiu celów naszych kursantów dlatego stałe się rozwijam, biorę udział w szkoleniach, a także występuję w roli ucznia języka angielskiego, co pozwala mi nie zapomnieć o trudnościach, z jakim musi się zmierzyć osoba ucząca się.

Z doświadczenia wiem, że tradycyjne podejście do ucznia jest mało skuteczne, zawsze czułam, że sposób w jaki pracuje daje o wiele lepsze rezultaty, dlatego zainteresowałam się Neurolanguage Coaching ® – coaching neurojęzykowy i postanowiłam odbyć szkolenie. Zrozumienie jakie warunki muszą być spełnione, aby nasz mózg uczył się skutecznie pozwalam mi jako nauczycielowi pracować w świadomy sposób i dać w pełni moje wsparcie. Przeszłam proces akredytacji International Coach Federation i uzyskałam certyfikat Neurolanguage Coach ®.
Prywatnie uwielbiam ruch, podróże oraz Hiszpanie. Na stałe mieszkam nad morzem niedaleko Walencji i szkolę się na nauczyciela jogi… cóż zrobić, uwielbiam nowe wyzwania i kiedy coś mnie interesuje staram się w to wgłębić.

JUSTYNA

Jestem nativem speakerem, certyfikowaną lektorką języka hiszpańskiego i egzaminatorem DELE. Pracuje na zlecenie jako tłumacz, również pomagam w sprawach urzędowych w Hiszpanii i prowadzę kursy grupowe i indywidualne online i stacjonarne. Gdy miałam 8 miesięcy, wyjechałam z rodziną do Hiszpanii. Wychowałam się w tym kraju dzięki temu, znam kulturę i nawyki hiszpańskie. Oczywiście miałam bardzo obecną Polskę w moim sercu więc, jeździłam do ojczyzny tak często jak mogłam. Od dwóch lat mieszkam w Anglii, ponieważ lubię poznawać inne kultury. Hiszpański to moje życie i kocham to przekazywać na moich zajęciach. Bardzo ważne jest przy nauce języka osłuchanie się, polubienie jego brzmienie i ja mogę to zagwarantować, dlatego że mam kastylijski akcent.

Całą moją edukację ukończyłam w Hiszpanii i z zawodu jestem nauczycielką dzieci w wieku przedszkolnym i księgową, jednak nauczanie języka hiszpańskiego to moja pasja, którą zajmuję się od wieku nastoletniego, ucząc rodzinę, znajomych i dzieci znajomych. Nawet mój piesek jest dwujęzyczny 😉 Również posiadam certyfikat DELE C2 i jestem egzaminatorem DELE. I to nie wszystko, mam również kilka kursów związanych z nauczaniem języka hiszpańskiego, a obecnie biorę udział w kursach dotyczących różnych metodologii nauczania dzieci i dorosłych. Uwielbiam być aktywną osobą, ćwiczę, podróżuje i kształcę się cały czas. Lubię rozwijać swój umysł i samoświadomość poprzez różne kursy i książki na temat tego czego jesteśmy w stanie osiągnąć.

masz pytania, wątpliwości

napisz do nas